פילינג קרבון

פילינג קרבון זהו תהליך קוסמטי בעזרתו מבצעים ניקוי עמוק של העור, שיפור צבעו , גמישותו ומיצוקו. במהלך הטיפול מורחים מסיכת פחם על שמה נקרא הטיפול, שהיא בעלת יכולת חזקה לספיחת לכלוך ותאים מתים מעומק האפידרמיס.  ועל ידי קרן לייזר המותאמת לפי אורך גל עוברים על איזור הטיפול בו נמרחה המסיכה והוא משמיד את חלקיקי הפחמן שחודרים לעומק הנקבובית יחד עם שאריות תאים מתים שנספגים בפחמן. המסיכה סופגת את קרני הלייזר, אשר מחמם את הרקמות מה שגורם לייצור סיבי האלסטין והקולוגן חדשים הנוצרים בעקבות תהליך זה. פעולת הלייזר מבצעת פילינג ייסודי ועמוק מבלי לבצע קילוף ואי נוחות והתוצאה היא עור רק וקורן יותר עם טקסטורה חדשה. במהלך הטיפול לא חשים כאב אלא רק תחושת חימום קל, לאחר הטיפול אפשר להמשיך כרגיל פעילות יום יומית אין זמן החלמה. הפילינג קרבון משפיע כבר מהטיפול הראשון ומטיפול לטיפול השפעתו ניכרת יותר. תהליך טיפולי זה זכה לכינוי "הטיפול ההוליוודי" כיוון שהוא גורם לפנים להיות חלקות יותר מבריקות וזוהרות. משך הטיפול כ – 40 דקות הכוללות ניקוי מקדים, מריחת המסיכה המיועדת הסרתה בעזרת מכשיר הלייזר ולסיום מריחת מסכת הזנה לפנים. כדי לקבל תוצאה מקסימלית יש לבצע את הטיפול בין 4-5 טיפולים כל שבוע עד עשרה ימים.
פנים של אישה נמרחות במסיכה שחורה לפנים

שאלות נפוצות

הצרה וניקוי של נקבוביות גדולות, החלקה של קמטים קטנים, ייצור של סיבי קולוגן ואלסטין.

 

לא, הטיפול מצויין לאחר אקנה.להחלקת מרקם העור וכיווץ נקבוביות,הטיפול ישמר את התוצאות בכך שהוא מקטין את ייצור חיידקי האקנה, ומווסת את בלוטות החלב.

לא, הטיפול אינו כואב. לפעמים מרגישים עקצוצים קלים וחום אבל זה בהחלט הרגשה נסבלת ולא כואבת.

פילינג קרבון בשונה מסוגי פילינג אחרים יתרונו הוא בכך שניתן לעשות אותו במשך כל השנה, אין בעייתיות עם ביצוע הטיפול במהלך חודשי הקיץ.

לא הטיפול אינו מוגבל בגיל, והוא מומלץ לגברים בדיוק כמו שהוא מומלץ לנשים.

כאשר העור פצוע, על העור להיות סגור, ללא תהליכים דלקתיים כל שהם, פצעונים, אקנה פעיל. מחלות קשות, הריון והנקה, חולי סכרת בעלי מחלות עור, ובעלי צלקות קולואידיות.

לאחר הטיפול אין תקופת החלמה, יכולה להיות מעט אדמומיות אך היא חולפת.

 

שינוי גודל גופנים