לפני ואחרי טיפול לייזר בגבות

הסרת קעקועים ואיפור קבוע בלייזר

הסרת איפור קבוע מתבקשת כאשר יש איפור קבוע כושל, דהיית הצבע לגוון אחר שאינו רצוי, רצון להחליף שיטת איפור קבוע ומבנה הגבה שאינו לטעמך יותר. הסרת איפור קבוע בלייזר מתאימה גם להסרה באיזור השפתיים.

הסרת באמצעות לייזר מתאפשרת ללא נזק לריקמה, ללא צלקות וללא כוויות.

הטיפול אורך כמספר דקות, בהן מכוונים את קרן הלייזר למקום שרוצים לבצע את ההסרה ולאחר מכן יש לקרר את המקום במשך כמה שעות. הטיפולים נעשים במרווח של חודש, חודש וחצי תלוי בקעקוע שאותו אנו רוצים להסיר והתוצאות הן הכי אפקטיביות בזמן הקצר ביותר שאפשרי להסיר איפור קבוע.

שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר נחשבת לטיפול המתקדם מסוגו, המאפשר לחדור לעומק הפגמנט ולפרק אותו מהיסוד, ויציאתו מהגוף על ידי פינוי המערכת הלימפטית. אין צורך בזמן החלמה וניתן לחזור לשגרה מיד בתום הטיפול.

שאלות נפוצות

אין תהליך החלמה ניתן מיד לחזור לפעילות רגילה, חשוב לשמור על האיזור מקורר.

הטיפול נמשך בין 10-20 דקות, לאחר הטיפול במכונת הלייזר יש לשבת מספר דקות טרם העזיבה את הקליניקה עם קירור על האיזור המטופל.

אף פעם אי אפשר לדעת בוודאות כמה טיפולים צריך כדי להגיע להסרה מלאה, תלוי במספר גורמים בינהם סוג הפגמנט, עומק החדירה שלו גיל המטופלת וכו'

כן, ניתן להסיר איפור קבוע וקעקועים מכל חלקי הגוף, אך ע"פ מיקום הקעקוע ישנה התכנות לטיפול ארוך יותר. באיזורים מצולקים יכול להיות שההסרה לא תצליח כיוון שאין שם זרימת דם עשירה בחמצן.

לא, השימוש בלייזר ההבנה של השימוש בו והתהליכים המתרחשים על העור במהלך הטיפול לעולם לא תגרום לסיבוכים. לעיתים יכולה להיות נפיחות אדמומיות וגירוד.זו תוצאה הגיונית וטבעית זה זמני וחולף. חשוב להקפיד על קירור מתמשך של האיזור המטופל. קעקועי גוף רצוי לקרר יומיים כדי להימנע מצלקות. כאשר עושים הסרה בשפתיים יש התכנות להתפרצות של הרפס.

כל מקרה הוא לגופו, לרוב בין חודש וחצי לחודשיים. תלוי באיזה פגמנט השתמשו, ישנם פגמנטים שהם מאוד עמידים.

לאחר חודשיים לפחות, תלוי אורך הטיפול ומספר הפעמים שהאיזור טופל.

 

ניתן לעשות שבועיים לפני שבועיים אחרי לאחר הזרקת סיליקון לא ניתן לעשות.

לא ניתן לבצע טיפול הסרת איפור קבוע בלייזר בזמן הריון והנקה, ניתן רק לאחר שלושה חודשים לאחר לידה ושלושה חודשים מסיום הנקה.