חוות דעת

"כל מבט חטוף שלי למראה מעלה בי חיוך ענקי" שמחה שלא ויתרתי וגיליתי אותך, זו היתה חוויה מתקנת מבחינתי – קודם כל אני לא מאמינה שלא הרגשתי כאב, לא היינו צריכות לעצור לרגע ולא יצאתי נפוחה ועם רצון להסתובב עם מסיכה! גרמת לי להרגיש בטוחה מהשנייה הראשונה, העבודה ההיסטרית, ההקשובה, העדינה והמדוייקת!!! מעבר לזה שאת הזמן העברנו בכייף! בוחרת בך עוד מליון פעם ומחכה למפגש הבא. תודה רבה רבה אהובה!!!
תמיד רציתי לשנות את הגבות שלי. את האמת שחששתי.לא ידעתי אצל מי ולא תמיד התחברתי.עד שראיתי עבודות של מגי! הגעתי מיבנה לגן השומרון, חתחכת מרחק אבל היה שווה,כל רגע או קילומטר. יצאו לי גבות מושלמות… המדהים שהן כל כך נראות שלי, כאילו תמיד היו לי גבות עבות מלאות ויפות. תודה מגי על עבודה מדהימה כמו השם שלך… מג'יק.
החלטתי לעשות איפור קבוע בשפתיים. כולם התריעו בפני שזה הולך להיות כאב מטורף ובלתי נסבל. לי היתה חוויה אחרת לגמרי. מגי טיפלה בי בצורה מקצועית וסבלנית ביותר. לא הרגשתי כאב כלל, לא הבנתי למה אנשים הפחידו אותי. יצאתי מהטיפול מרוצה עם שפתיים מושלמות בזכות ידיה העדינות והמקצועיות של מגי. תודה רבה על עבודת אומנות מהממת. אין עלייך!
את המסע שלי איתך התחלתי כאשר הגעתי לתיקון והסרה של איפור קבוע מהגבות. את ההסרה עשינו באמצעות מכונת לייזר, הסברת לי על התהליך, איך הוא מתבצע הסברת על זמני החלמה ובהחלט התוצאות ניכרו לעין במהרה ותוך מספר חודשים הגבה שלי כמעט נקייה מהאיפור הקבוע הקודם.
תודה רבה על הייעוץ וההכוונה, תודה שלא ויתרת והלכת בדרך שבה את מאמינה, שהיא אולי הארוכה והיסודית אבל הנכונה וההכרחית!
מגי יקרה, כל כך הרבה זמן חיכיתי כדי להסיר איפור קבוע בגבות, לצערי הייתי אצל מישהי שעשתה לי צורה שלא אהבתי והצבע נהיה שחור, אפור ואדום. כל הזמן רציתי להסיר את האיפור קבוע אבל מאוד פחדתי מהלייזר. הגעתי אלייך לקליניקה מאוד מבוהלת ואת הרגעתי אותי ואמרת שהכל יהיה בסדר ושאני בידיים טובות! ואכן כך היה! לא נתת לי ללכת עד שאני לא אפנים את ההנחיות של אחרי והדגשת כמה חשוב שאמלא אחר ההוראות וכך פעלתי. לא היו לי כאבים מעט מאוד אדמומיות ולמחרת התעוררתי חדשה. והתוצאות לא אחרו לבוא לאחר חודש וחצי כבר ראו שינוי משמעותי. תודה רבה לך!

כתוב ביקורת